Sprawy o charakterze rodzinnym

Wykrywanie zdrady

Zdradzający na wiele sposobów zabezpiecza się przed wykryciem. Posiadamy duże doświadczenie, sprzęt i kontakty niezbędne w prowadzeniu tak delikatnych spraw, a materiały zebrane podczas obserwacji mogą stanowić materiał dowodowy w sądzie, pod warunkiem, że zostały zebrane w odpowiedni sposób. Klienci mogą liczyć na dyskrecję i skuteczność naszej pracy.

Wywiad

Wywiad ma na celu bezinwazyjne sprawdzenie danego środowiska pod interesującym klienta aspektem. Poprzez działania operacyjne, pracę pod legendą, detektywi wchodzą w środowisko w celu ustalenia inaczej niedostępnych informacji potrzebnych do późniejszych działań.

Ustalanie ojcostwa

Oferujemy naszym klientom skuteczne i dyskretne usługi ustalania ojcostwa, informacji przydatnej np. przy sprawach rozwodowych i alimentacyjnych. Skuteczny test nie pozostawia wątpliwości co do pokrewieństwa.

Ustalanie majątku

Profesjonalne ustalenie i udokumentowanie dochodu i majątku może w nie alarmujący osoby sposób przyczynić się do zebrania materiałów dowodowych do spraw rozwodowych, podziału majątku czy ustalenia alimentów. Nieodpowiedzialne działania mogą spowodować ucieczkę z majątkiem i ukrycie go.

Nadzór nad dziećmi

Ustalimy, co jest przyczyną dziwnego zachowania Twojego nastoletniego dziecka.  Pomożemy Ci rozpoznać, a następnie ochronić je przed niewłaściwym towarzystwem. Sprawdzimy, kim są osoby, z którymi się spotyka. Zweryfikujemy na co wydaje pieniądze. Rozwiejemy Twoje wątpliwości dotyczące używek, hazardu, nieakceptowanych i ryzykownych zachowań czy przemocy. Zbierzemy dowody, które pomogą Ci zapobiec kłopotom i przezwyciężyć trudności wychowawcze.

Gotowy na współpracę?

Umów się na wizytę

Zadzwoń i umów się na darmowe konsultacje z naszymi detektywami na terenie Białegostoku, Ełku, Łomży, Giżycka i Suwałk. W innych miastach konsultacje są płatne i uzgadniane indywidualnie.