Sprawy charakterze cywilnym

Pomoc w odzyskiwaniu należności

Nasi detektywi pomogą namierzyć i odzyskać należności, prowadząc rozmowy z dłużnikami lub wspierając klienta w ustaleniu prawdziwego majątku dłużnika. Znajomość metod zabezpieczenia zobowiązania oraz umiejętność weryfikowania deklaracji pomaga bardzo zwiększyć szanse na odzyskanie należności.

Weryfikowanie pracowników na L4

W przypadku podejrzeń o nieszczerość pracownika, oferujemy skuteczną i dyskretną weryfikację jego stanu zdrowia podczas przebywania na zwolnieniu lekarskim.

Strategiczne wsparcie dla biznesu

Oferujemy skuteczne weryfikowanie historii, możliwości i obecnego stanu przedsiębiorstwa, kontrahentów, inwestorów i klientów. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi, biurami księgowymi i specjalistami z zakresu ekonomii i prawa.

Audyt bezpieczeństwa

Nieuczciwi przedsiębiorcy uciekają się do szpiegostwa by pozyskać newralgiczne dane firmy. Oferujemy pomoc w rozwoju systemów bezpieczeństwa w strukturach przedsiębiorstwa. Doświadczeni specjaliści sprawdzą, czy firma, jej rozwój oraz dane są dobrze zabezpieczone oraz wykażą istniejące i przyszłe zagrożenia. W celu zabezpieczenia przedsiębiorstwa oferujemy rozwiązanie i możliwość wdrożenia systemów bezpieczeństwa.

Wywiad gospodarczy

Nieuczciwe działania kontrahentów, inwestorów i klientów mogą poważnie zaszkodzić przedsiębiorstwu. Dzięki wieloletnim doświadczeniu naszych detektywów możemy, poprzez różne metody; biały wywiad, ustalanie wiarygodności płatniczej kontrahenta, ustalanie historii przedsiębiorstwa czy zweryfikowanie prawdziwości deklaracji, stanu majątkowego, pomóc klientowi uniknąć szkód czy oszustw.

Ustalanie majątku dłużnika

Oferujemy skuteczne ustalenie stosunku pracy i udokumentowanie stanu faktycznego majątku dłużnika. Zebrany materiał może być niezbędny zarówno przy przygotowaniu do sprawy sądowej, jak i skuteczny jako narzędzie wspierające działania windykacyjne. Dyskrecja związana z ustalaniem stanu faktycznego jest niezbędna w sytuacji, gdy istnieje ryzyko iż dłużnik ucieka z majątkiem lub go ukrywa.

Wykrywanie działań nieuczciwej konkurencji

Na rynku nie brakuje przedsiębiorców i firm, które postępują nieuczciwie względem swojej konkurencji. Biuro Detektywistyczne Sherlock & Partnerzy wykrywa takie działania, identyfikuje sprawców i dostarcza materiały będące dowodem na nielegalne funkcjonowanie.

Ujawnianie źródeł utraty informacji

Biuro Detektywistyczne Sherlock & Partnerzy oferuje pomoc w przeciwdziałaniu utracie informacji przez przedsiębiorstwo. Opracowujemy wdrażanie procedur zabezpieczających przed szpiegostwem i dostępem do wrażliwych danych. Przeprowadzamy również monitoring środowiska wewnętrznego firmy, poprzez weryfikację przestrzegania standardów przez pracowników czy sprawdzenie ich lojalności.

Gotowy na współpracę?

Umów się na wizytę

Zadzwoń i umów się na darmowe konsultacje z naszymi detektywami na terenie Białegostoku, Ełku, Łomży, Giżycka i Suwałk. W innych miastach konsultacje są płatne i uzgadniane indywidualnie.