Sprawy o charakterze karnym

Biuro Detektywistyczne Sherlock & Partnerzy oferuje klientowi profesjonalną pomoc przy sprawach o charakterze karnym.

Dzięki naszej ekspertyzie klient może mieć pewność, że ustalimy stan faktyczny danego zajścia. Nasi detektywi pomogą znaleźć istniejących świadków lub dowody napaści, uszkodzenia mienia, pobicia czy kradzieży, które odgrywają bardzo ważną rolę przy postępowaniu sądowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w różnych służbach bezpieczeństwa i branży detektywistycznej posiadamy wyczucie i umiejętności potrzebne przy pracy związanej ze sprawami takimi jak porwania, przetrzymywanie, gwałty, stalking czy prześladowanie, dzięki czemu wiemy, jak poprawnie i skutecznie działać na rzecz odkrycia prawdy. Wiemy, jak pomóc zabezpieczyć się przed oszustwem ze strony nieuczciwych osób i organizacji czy wykryciu takiego oszustwa. Przy każdym zleceniu jesteśmy w stanie skupić się na rzeczach kluczowych, więc zabezpieczone przez nas materiały są rzetelne i mogą posłużyć jako materiał dowodowy w sądzie.

Znajomość technik dochodzeniowych i procedur sądowych naszych detektywów umożliwia nam kompleksową pomoc w kontaktach z kancelariami adwokackimi, prokuraturą, policją i sądem.

Wspieramy naszych klientów w związku z przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu, mieniu, wolności, czy obrotowi gospodarczemu takich jak:

  • Napaść i pobicie
  • Porwanie i przetrzymywanie
  • Gwałt i napastowanie seksualne
  • Prześladowanie, „stalking”
  • Kradzież i uszkodzenie mienia
  • Wykrycie i przeciwdziałanie oszustwom
  • Uprowadzenia rodzicielskie i inne

Gotowy na współpracę?

Umów się na wizytę

Zadzwoń i umów się na darmowe konsultacje z naszymi detektywami na terenie Białegostoku, Ełku, Łomży, Giżycka i Suwałk. W innych miastach konsultacje są płatne i uzgadniane indywidualnie.